Legion zdobył TRAMPKA

• autor: tomek86, 2016-02-07 20:06

Do Kozienickiego turnieju trener Hubert Czubaj wystawił dwie drużyny.  Obydwie ekipy wyszły z grup i zagrały w finałach. Niestety chłopcy już w półfinale stoczyli „bratobójczy” pojedynek, który zakończył się zwycięstwem Legionu II. Pokonani zagrali w meczu o III miejsce i mimo kilku okazji nie zdołali pokonać bramkarza przeciwników. Kto stanie na najniższym stopniu podium musiały wyłonić rzuty karne, niestety ten fragment mieli lepiej opanowany piłkarze Energii i to oni cieszyli się z zajęcia 3 miejsca.

W finale przeciwnikiem naszych młodzików była Warszawska Akademia Sportu i także w tym meczu żadna z drużyn nie potrafiła strzelić gola i znowu mieliśmy dodatkowe emocje w postaci rzutów karnych. Między słupkami stanął Maciek Pawlik, który tylko raz dał się pokonać i obroniła aż 2 karna, a sam pewnie wykorzystał rzut karny. Pewnym egzekutorem był również Jakub Opasek, i to nasi chłopcy mogli przyjmować gratulacje. Za wygranie całego turnieju otrzymali puchar i nagrody rzeczowa w postaci piłek. Nagrodę indywidualną otrzymał Tomasz Majewski, który został uznany za najlepszego bramkarza.

Półfinał

Legion I – Legion II 1-2, bramki: Bratos Przemek. Pawlik Maciej 2

Mecz o III miejsce

Legion I – Piłkarscy Wojownicy 0-0 karne 0-2

Finał

Legion II – WAP 0-0 karne 2-1

Składy. Legion I: Majewski, Bratos P,  Marchewka, Bratos C, Przerwa, Urbanek, Szczęk, Baran.

Legion II: Zakrzewski, Polowczyk, Włodarczyk, Pawlik, Węsek, Wojciechowski, Opasek, Widliński

Półfinał

Legion I – Legion II 1-2, bramki: Bratos Przemek. Pawlik Maciej 2