Legion Głowaczów 2007/2008

• autor: tomek86, 2016-01-11 20:42

W sobotę 09.01.2016 odbyła się pierwsza seria gier w Halowej Lidze dziecięcej WINDOOR 2016, która została rozegrana w Głowaczowie. Mimom wielkiego zaangażowania i ogromnej woli po wygraniu tylko jednego meczu i trzech porażkach zajęliśmy 4 miejsce. Chłopcy zagrali najlepiej jak potrafili i dostarczyli mnóstwo emocji swoim kibicom. Liczymy, że za te porażki zrewanżują się 24 stycznia kiedy zostanie rozegrana druga seria gier również w Głowaczowie.

Skład Legionu: Prątnicki, Polowczyk, Węsek, Majewski, Marchewka, Urbanek, Bratos, Opasek, Włodarczyk, Pawlik, Widliński, Wojciechowski.
Wyniki:
Legion - Broń I 0-1
Legion - Broń II 0-2
Legion - Mazowsze I 1-2
Legion - Mazowsze II 5-0

Drużyna tego rocznika została także zgłoszona do turnieju halowego rozgrywanego w Kozienicach w pierwszym tygodniu ferii
Legion I: Prątnicki, Polowczyk, Szczęk, Marchewka, Pawlik, Widliński, Wojciechowski, Baran
Legion II:
Zakrzewski, Włodarczyk, Urbanek, Majewski, Węsek, Opasek, Strzelczyk, Przerwa.