VI Memoriał Daniela Malinowskiego

• autor: tomek86, 2015-12-13 11:47

Legion Głowaczów okazał się tegorocznym zwycięzcą Memoriału Daniela Malinowskiego. Już po raz szósty piłkarze zjechali się do Warki, aby zagrać w piłkę i upamiętnić zmarłego w 2010 roku kolegę.

Tak jak w poprzednich edycjach do Warki przyjechało 5 drużyn. Legion Głowaczów i KS Warka, bo tam grał Daniel, a także zaprzyjaźnione Kozienice, Mazowsze Grójec i drużyna Przyjaciół Daniela. Na parkiecie było sporo zaciekłej walki, ale bez złośliwości, bo jak sami piłkarze przyznali, idea była ważniejsza od wyników. Przede wszystkim chodziło o upamiętnienie kolegi.

Nie brakowało znanych gości. Przyjechał prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Zdzisław Łazarczyk, jego zastępca Witold Bogdański, a także prezes Radomskiego Związku Piłki Nożnej, Sławomir Pietrzyk. Nie brakowało oczywiście Katarzyny Malinowskiej, żony zmarłego piłkarza oraz dwóch synów.

Prezes Zdzisław Łazarczyk odznaczył Kamila Witkowskiego, do niedawna prezesa Legionu. Corocznie to właśnie on bardzo dba o to, aby piłkarze - koledzy przyjechali do Warki, żeby zagrali dla Daniela.

Wyniki: Koledzy z Kozienic - Warka 0:0, Mazowsze - Legion 1:3, Przyjaciele Daniela - Koledzy z Kozienic 2:3, Mazowsze Grójec - KS Warka 2:2, Legion Głowaczów - Przyjaciele Daniela 6:1, Mazowsze Grójec - Przyjaciele z Kozienic 1:2, Przyjaciele Daniela - KS Warka 1:6, Legion Głowaczów - Koledzy z Kozienic 3:0, Przyjaciele Daniela - Mazowsze Grójec 4:0, Legion Głowaczów - KS Warka 1:3.

Końcowa kolejność: Legion Głowaczów, KS Warka, Koledzy z Kozienic, Przyjaciele Daniela, Mazowsze Grójec.

źródło: ROZPN

Legion: Krynicki, Banach, Konopka, Pawlonka, Spytek, H. Czubaj, Łukowski, Bolek, W. Czubaj, Procki.

Kozienice: Kowalczyk, Wejner, Kalinka, Kłos, Kocyk, Strąg, Seremak.

Przyjaciele Daniela: J. Dutkowski - Osiński, karczewski, Neska, Madej, J. Malinowski, Abramowicz, Maciejewski, Paweł Kowalczyk.

Mazowsze Grójec: Przybylski, M. Łukiewicz, Lisiecki, Kikowski, Kalinowski, Nojek, Wierzbicki, Maliszewski, Sobczak.

KS Warka: Bekas - Szydło, Jałocha, Ząbkowski, Grzywacz, Witan, Siedlanowski, Piotr Kowalczyk.