Halowy turniej piłkarski rocz. 2007/08 "O Puchar Wójta...

• autor: tomek86, 2015-11-29 11:10
Halowy turniej piłkarski rocz. 2007/08 "O Puchar Wójta Gminy Głowaczów.

Dnia 28 listopada odbył się w Głowaczowie halowy turniej piłkarski rocz. 2007/08 "O Puchar Wójta Gminy Głowaczów".

W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Beniaminek Radom, Champion Pionki, Energia Kozienice, Legion Radom, Korona Góra Kalwaria, Legion Głowaczów I, Legion Głowaczów II.

Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. I miejsce zdobyła drużyna Legionu GłowaczówI, która wygrała wszystkie swoje mecze. II miejsce Energia Kozienice, III miejsce Korona Góra Kalwaria.

Wszyscy zawodnicy pozostałych drużyny dostali medale za udział w turnieju. Były także nagrody indywidualne. Królem strzelców został zawodnik Legionu Głowaczów I Piotrek Polowczyk, najlepszym bramkarzem Igor Przerwa z Energii Kozienice, najlepszym zawodnikiem piłkarz Beniaminka Radom Stępniewski Franek.

Nagrody wręczali Wójt Gminy Głowaczów, pan Józef Grzegorz Małaśnicki, Dyrektor ZSO w Brzózie, pan Dariusz Pronobis, oraz Dyrektor PSP w Głowczowie pani Magdalena Wilkowicz.

Oprócz nagród dla dzieci rodzice i trener drużyny podziękowali wszystkim, którzy na co dzień pomagają naszej drużynie. Kosz słodyczy otrzymał gospodarz naszej Gminy pan Józef Grzegorz Małaśnicki za wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju. Dyrektor ZSO w Brzózie pan Dariusz Pronobis otrzymał zdjęcie drużyny, koszulkę klubową ze swoim nazwiskiem i napisem Przyjaciel Klubu. Podziękowania otrzymali również Prezes Klubu Pan Kamil Witkowski, oraz v-ce prezes pan Przemysław Urbanek za wieloletnią wzorową współprace, wsparcie, ogromną pomoc i za zakup sprzętu sportowego. Dziękujemy również Gminnej Komisji d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe.