Duzy niedosyt Legionu 2007 po DELTA CUP 2015.

• autor: tomek86, 2015-11-16 15:09

W sobotnim turnieju rozgrywanym na obiektach Warszawianki, zdobywali kolejne doświadczenie żacy Legionu Głowaczów. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy i tu grały każdy z każdym. Po meczach w fazie grupowej dwie najlepsze drużyny awansowały do ćwierćfinałów.

Bardzo dobrze rozpoczęli turniej nasi młodzi piłkarze pokonując kolejno SEMP Ursynów i Królewskich Płock, następnie remisując bezbramkowo z AP Domaradzkiego, co dało nam 1 miejsce w grupie i awans do ćwierćfinału. Bardzo dużo emocji dostarczyło spotkanie  ćwierćfinałowe i kibice o słabych nerwach na pewno odczują to na swoim zdrowiu.  Przeciwnikiem była zaprawiona w bojach Wisła Płock. Nasi piłkarze od początku rzucili się na swoich przeciwników spychając ich do defensywy co szybko przyniosło efekt w postaci bramki. Nasz zespół ani myślał cofać się do obrony i bronić wyniku, tylko chciał podwyższyć rezultat. Mało brakowało, aby tak się stało, ponieważ mieliśmy kilka świetnych okazji niestety nie udało się ich zamienić na bramki. Piłka po strzale Macieja Pawlika odbiła się od poprzeczki, pojedynki sam na sam z bramkarzem przegrali najpierw Piotrek Polowczyk, następnie Tomasz Majewski. Wisła doprowadziła do remisu strzałem z rzutu wolnego. Zwycięzcę tego pojedynku musiały wyłonić rzuty karne. Nie udało się ani razu pokonać bramkarza z Płocka z 9 m i to Wisła mogła cieszyć się z awansu do półfinału.

Legion Głowaczów- SEMP Ursynów 3-1

Bramki: Maciej Pawlik 3

Legion Głowaczów- Królewscy Płock 4-1

Bramki: Tomasz Majewski 2, Dawid Widliński, Maciej Pawlik,

Legion Głowaczów – AP J. Domaradzkiego 0 -0

Ćwierćfinał : Legion Głowaczów – Wisła Płock 1-1 karne 0-2

Bramka: Piotr Polowczyk.

Skład: Prątnicki Piotr, Włodarczyk Błażej, Pawlik Maciej, Węsek Dominik, Polowczyk Piotr, Majewski Tomasz, Widliśki Dawid, Bratos Przemek, Bratos Czarek, Urbanek Tymon, Zakrzewski Łukasz, Baran Oskar, Rybak Kacper, Marchewka Patryk, Szczęk Bartek. Trener: Czubaj Hubert.