Wygrana rocznika 2007/2008 w turnieju Syrenki w...

• autor: tomek86, 2015-03-21 17:10
Wygrana rocznika 2007/2008 w turnieju Syrenki w Białobrzegach

I miejsce zajęli nasi młodzi piłkarze z rocz. 2007/2008 w turnieju o PUCHAR SYRENKI zorganizowany przez Akademię Piłkarską Syrenka, który odbył się 16.03.2015. w Białobrzegach.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn:

Champion Pionki, Pilica Białobrzegi, Legion Głowaczów, Syrenka Białobrzegi wystawiła 3 drużyny.

Na zdjęciu głównym :Stoją od lewej: Widliński Dawid, Zakrzewski Łukasz, Pawlik Maciej, Majewski Tomasz, Włodarczyk Błażej, trener Hubert Czubaj. Klęczą; Polowczyk Piotr, Marchewka Patryk, Węsek Dominik, Opasek Jakub, Prątnicki Piotr.

nowa-galeria-6040155.png nowa-galeria-6040156.png

Podopieczni trenera Huberta Czubaja wygrali wszystkie mecze strzelając 16 bramek i nie tracąc żadnego co dało naszym żakom powody do radości z zajęcia I miejsca. Królem strzelców został zawodnik Legionu Pawlik Maciej (zdjęcie z pucharem w galerii).

Oczywiście nie wynik był najważniejszy w tym turnieju, mnie najbardziej cieszy to, że w takim turnieju mamy możliwość wziąć udział. Dopiero zaczynamy zajęcia z tą grupą wiekową i trzeba się cieszyć że chłopcy chcą w nich uczestniczyć i trzeba dołożyć wszelkich starań aby tak było jak najdłużej. Obecnie w grupie wiekowej rocznika 2007/2008 jest 26 chłopców i nie ukrywam, że wiążemy z nimi duże nadzieje. Jestem również przekonany, że jeśli będą systematycznie uczestniczyć w zajęciach to będziemy mieli z nich dużo powodów do radości i zadowolenia. Drużyna została zgłoszona do rozgrywek i emocji na wiosnę na pewno nie zabraknie.  Zarząd klubu bardzo zaangażował się w stworzenie możliwości trenowania  w jak najlepszych warunkach i za to chciałbym serdecznie podziękować bo czujemy to wsparcie, powiedział trener drużyny Hubert Czubaj.