Legion G³owaczów - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Derby powiatu dla naszych m³odzików

• autor: tomek86, 2014-05-22 09:47

Legion G³owaczów U-12 –Energia Kozienice U-12   2:1

Bramki: Wêsek £ukasz, Mackiewicz Kacper.

Sk³ad: Jasik, Wêsek, G³owicki, Jaroszyñski, Kaczmarski, K³os, Mackiewicz, Grzegorzewski, Lewandowski, Pr±tnicki, Szczygie³, Brudnicki, Pi±tek.

Bardzo dobry mecz rozegrali m³odzi pi³karze pokonuj±c w derbach powiatu dru¿ynê Energii Kozienice. Na brak emocji w tym mecz kibice nie mogli narzekaæ.

Mecz by³ rozegrany na grz±skim boisku w Brzózie miejscami sta³y ka³u¿e wody. Jak to w derbach by³o du¿o walki z obu stron. Ch³opcy wygrali jak najbardziej zas³u¿enie, stwarzali du¿o sytuacji i wynik móg³by byæ wy¿szy sam Kacper Lewandowski mia³ 3 sytuacje sam na sam, których nie wykorzysta³, pi³kê po strzale Adama Pr±tnickiego z linii bramkowej wybi³ obroñca. Wszyscy zawodnicy zagrali z ogromnym zaanga¿owaniem. Zostawili du¿o zdrowia na boisku. Wiêkszo¶æ z tych ch³opców zagra³a swój najlepszy mecz w tej rundzie.

Po meczu licznie zgromadzona publiczno¶æ brawami nagrodzi³a nasz± dru¿ynê, dziêkuj±c za walkê i zaanga¿owanie

Tak walcz±c± dru¿ynê chcia³bym widzieæ w ka¿dym meczu. Wszyscy dali z siebie maksa. Takie zwyciêstwo w takim meczu z takim rywalem podbudowuje i dodaj± pewno¶ci siebie. Praca na treningach przynosi efekty. Jest jeszcze du¿o pracy, na pewno naszym mankamentem jest du¿a liczba niewykorzystanych sytuacji. Ch³opcy chêtnie uczestnicz± w treningach i to mnie najbardziej cieszy-powiedzia³ trener Hubert Czubaj

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Brak u¿ytkowników