login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Legion Głowaczów - strona nieoficjalna
Aktualności:
2024-02-26
KLUB 100
2021-06-14
Turniej o Puchar Wójta Gminy Głowaczów 2021
2019-12-04
1% podatku
Wyniki ostatniej kolejki:
Plon Garbatka - Polonia Iłża
1:5
WUKS Ruda Wielka - Energia Kozienice 2
5:3
Iskra Gózd - Chomentów
2:0
Skaryszewianka Skaryszew - Gracja Tczów
2:2
Oronka Orońsko - Gryfia Mirów
6:1
KS Potworów - Magnuszew
2:0
LEGION GŁOWACZÓW - Akcja I Jastrzębia
1:0
Menu główne
Strona główna
LEGION GŁOWACZÓW
ZARZĄD
HISTORIA 1954-2014
SPONSORZY KLUBU
KLUB 100
1% PODATKU
MEMORIAŁ DANIELA MALINOWSKIEGO
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
Polonia Iłża
5:0
Magnuszew
zobacz ›
1
Gryfia Mirów
4:1
KS Potworów
zobacz ›
1
Akcja I Jastrzębia
3:4
Oronka Orońsko
zobacz ›
1
Chomentów
4:4
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
1
Energia Kozienice 2
0:4
Iskra Gózd
zobacz ›
1
Plon Garbatka
7:0
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
1
2019-08-18
Gracja Tczów
4:1
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
2
Polonia Iłża
3:1
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
2
Iskra Gózd
2:1
Plon Garbatka
zobacz ›
2
Skaryszewianka Skaryszew
2:2
Energia Kozienice 2
zobacz ›
2
Oronka Orońsko
1:1
Gracja Tczów
zobacz ›
2
KS Potworów
1:1
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
2
Magnuszew
3:12
Gryfia Mirów
zobacz ›
2
2019-08-24
LEGION GŁOWACZÓW
6:3
Chomentów
zobacz ›
3
Gryfia Mirów
1:1
Polonia Iłża
zobacz ›
3
Akcja I Jastrzębia
3:0
Magnuszew
zobacz ›
3
Gracja Tczów
5:2
KS Potworów
zobacz ›
3
Chomentów
3:8
Oronka Orońsko
zobacz ›
3
Plon Garbatka
2:5
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
3
WUKS Ruda Wielka
1:3
Iskra Gózd
zobacz ›
3
2019-08-31
Energia Kozienice 2
1:1
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
4
Skaryszewianka Skaryszew
6:0
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
4
Oronka Orońsko
7:1
Energia Kozienice 2
zobacz ›
4
KS Potworów
4:1
Chomentów
zobacz ›
4
Magnuszew
3:2
Gracja Tczów
zobacz ›
4
Gryfia Mirów
0:2
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
4
Iskra Gózd
1:0
Polonia Iłża
zobacz ›
4
2019-09-07
LEGION GŁOWACZÓW
2:1
Plon Garbatka
zobacz ›
5
Akcja I Jastrzębia
0:0
Polonia Iłża
zobacz ›
5
Gracja Tczów
0:4
Gryfia Mirów
zobacz ›
5
Chomentów
6:3
Magnuszew
zobacz ›
5
Energia Kozienice 2
1:0
KS Potworów
zobacz ›
5
Plon Garbatka
3:3
Oronka Orońsko
zobacz ›
5
Iskra Gózd
3:0
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
5
2019-09-14
WUKS Ruda Wielka
3:3
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
6
LEGION GŁOWACZÓW
1:2
Iskra Gózd
zobacz ›
6
Oronka Orońsko
5:1
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
6
KS Potworów
3:1
Plon Garbatka
zobacz ›
6
Magnuszew
3:2
Energia Kozienice 2
zobacz ›
6
Gryfia Mirów
2:2
Chomentów
zobacz ›
6
Akcja I Jastrzębia
1:2
Gracja Tczów
zobacz ›
6
2019-09-21
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
Polonia Iłża
zobacz ›
7
Gracja Tczów
1:2
Polonia Iłża
zobacz ›
7
Chomentów
2:3
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
7
Energia Kozienice 2
1:2
Gryfia Mirów
zobacz ›
7
Plon Garbatka
2:1
Magnuszew
zobacz ›
7
WUKS Ruda Wielka
1:6
KS Potworów
zobacz ›
7
Iskra Gózd
2:2
Oronka Orońsko
zobacz ›
7
2019-09-29
Skaryszewianka Skaryszew
1:2
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
8
Oronka Orońsko
2:0
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
8
KS Potworów
0:3
Iskra Gózd
zobacz ›
8
Magnuszew
2:2
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
8
Gryfia Mirów
4:2
Plon Garbatka
zobacz ›
8
Akcja I Jastrzębia
2:2
Energia Kozienice 2
zobacz ›
8
Gracja Tczów
0:1
Chomentów
zobacz ›
8
2019-10-05
Polonia Iłża
2:1
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
9
Chomentów
1:1
Polonia Iłża
zobacz ›
9
Energia Kozienice 2
0:3
Gracja Tczów
zobacz ›
9
Plon Garbatka
4:3
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
9
WUKS Ruda Wielka
1:2
Gryfia Mirów
zobacz ›
9
Iskra Gózd
2:0
Magnuszew
zobacz ›
9
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
KS Potworów
zobacz ›
9
2019-10-12
LEGION GŁOWACZÓW
1:3
Oronka Orońsko
zobacz ›
10
Polonia Iłża
1:3
Oronka Orońsko
zobacz ›
10
Magnuszew
2:4
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
10
Gryfia Mirów
0:2
Iskra Gózd
zobacz ›
10
Akcja I Jastrzębia
2:0
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
10
Gracja Tczów
3:1
Plon Garbatka
zobacz ›
10
Chomentów
2:0
Energia Kozienice 2
zobacz ›
10
2019-10-19
KS Potworów
3:1
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
11
Energia Kozienice 2
1:3
Polonia Iłża
zobacz ›
11
Plon Garbatka
1:2
Chomentów
zobacz ›
11
WUKS Ruda Wielka
0:0
Gracja Tczów
zobacz ›
11
Iskra Gózd
0:1
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
11
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
Gryfia Mirów
zobacz ›
11
Oronka Orońsko
1:2
KS Potworów
zobacz ›
11
2019-10-26
LEGION GŁOWACZÓW
1:0
Magnuszew
zobacz ›
12
Polonia Iłża
5:2
KS Potworów
zobacz ›
12
Magnuszew
2:3
Oronka Orońsko
zobacz ›
12
Akcja I Jastrzębia
0:1
Skaryszewianka Skaryszew
zobacz ›
12
Gracja Tczów
1:2
Iskra Gózd
zobacz ›
12
Chomentów
0:0
WUKS Ruda Wielka
zobacz ›
12
Energia Kozienice 2
1:4
Plon Garbatka
zobacz ›
12
2019-11-02
Gryfia Mirów
4:4
LEGION GŁOWACZÓW
zobacz ›
13
Plon Garbatka
1:5
Polonia Iłża
zobacz ›
13
WUKS Ruda Wielka
5:3
Energia Kozienice 2
zobacz ›
13
Iskra Gózd
2:0
Chomentów
zobacz ›
13
Skaryszewianka Skaryszew
2:2
Gracja Tczów
zobacz ›
13
Oronka Orońsko
6:1
Gryfia Mirów
zobacz ›
13
KS Potworów
2:0
Magnuszew
zobacz ›
13
2019-11-09
LEGION GŁOWACZÓW
1:0
Akcja I Jastrzębia
zobacz ›
Reklama
Pogoda
Weather Forecast
|
Weather Maps
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
3 gości
dzisiaj:
83
, wczoraj:
98
ogółem:
2 344 550
statystyki szczegółowe
Logowanie
Zarejestruj się